KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419023

nr 1241 9023

Erik Osslund

(1913-1982), Sverige

Oljemålning, Kustmotiv. Signerad. Olja på pannå, 45x55 cm

Erik Osslund, svensk målare född i Göteborg 1913, död 1982.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:04:33

Erik Osslund

Läs mer om Erik Osslund